عاداتی که سلامت شما را تهدید می کنند

Everyday habits you didn't know are ruining your health تاریخ ارسال : ۲۵ دي ۱۳۹۶
مطلب جالبی بود
اشتراک گذاری
چاپ این مطلب ( ۰ ) نظر / نظر بدهید

مشکل اینجاست شاید ندانید کدام عادات نادرست هستند. بهتر است بدانید کدام عادات سلامت شما را خراب می‌کنند.


عاداتی که سلامت شما را  تهدید می کنند

استفاده از ظروف پلاستیکی

درحالی‌که برنامه‌ریزی غذایی کمک می‌کند با نخوردن زیاد سالم بمانید این ظروفی که شما استفاده می‌کنید شاید اثر معکوس داشته باشند. بسیاری از این ظروف دارای ماده‌ای به نام BPA هستند. این ماده‌ی شیمیایی ممکن است با کاهش وزن تداخل داشته باشد و سبب می‌شود دیرتر سیر شوید.

 

 

سختگیری در برنامه‌ی غذایی

برنامه‌ی غذایی خود را جدا از زمان انتخاب کنید تا مانع قضاوت شما در مورد خودتان شود. ذهنیت شما بسیار مهم است. شما نباید برای خوردن یک کیک کوچک خود را متهم کنید. به‌جای آن از خوردن کمی از کیک لذت برده و بقیه را برای بعد  بگذارید.

 

 

استفاده از آینه برای ارزش گزاری برای خود

قضاوت کردن خودتان بر اساس ظاهر کار ساده‌ای است اما این کار باعث آسیب به عزت‌نفس و سلامت روحی شما خواهد شد. به‌جای آنکه آینه برای ظاهر شما باشد آن را وسیله‌ای برای ارزیابی انسانیت خود قرار دهید. به آینه نگاه کرده و بلند بگویید چه چیزی در مورد خودتان را دوست دارید. هر جمله‌ی منفی را با یک اصطلاح مثبت جایگزین کرده و ذهن خود را تغییر دهید.

 

 

شروع روز با افکار منفی

بلند شدن با افکار منفی می‌تواند باعث شود روز برای شما پر چالش تر از چیزی که هست به نظر برسد. ذهنیت شما فاکتور مهمی است تا به شرایط  پیش رو چگونه واکنش نشان دهید. در صبح سه خصوصیت که برای شما ارزش دارد را لیست کرده و این سه مورد همان چیزهایی هستند که در همان روز به آن می‌رسید.

 

 


مطلب جالبی بود
اشتراک گذاری
چاپ این مطلب ( ۰ ) نظر / نظر بدهید
نظرات کاربران (۰ نظر )
نظر خود را در رابطه این مطلب بیان کنید
اسم شما : ایمیل شما :

برای تغییر کد امنیتی روی آن کلیک کنید

نظر شما درباره این مطلب :