5 ماده ی غذایی برای تقویت قوای جنسی

تاریخ ارسال : ۲۳ تير ۱۳۹۴
مطلب جالبی بود
اشتراک گذاری
چاپ این مطلب ( ۰ ) نظر / نظر بدهید

آیا زندگی عاطفی شما نیاز به یک تجدیدنظر دارد؟ آماده‌اید که کمی عشق به رابطه‌ی خود وارد کنید؟ تعدادی روش‌های گیاهی و غیر گیاهی وجود دارد که به شما کمک می‌کند.


5 ماده ی غذایی برای تقویت قوای جنسی

انتخاب مواد غذایی گیاهی به‌جای قرص‌ها روشی سالم و قدرتمند برای حمایت از میل جنسی شماست. شما نه‌تنها با خوردن این غذاها از یک سری مشکلات سلامتی جلوگیری کرده‌اید میان بدن، ذهن و روح خود تعادل برقرار نموده‌اید. این کار رابطه‌ی شما را لذت‌بخش‌تر و هماهنگ‌تر می‌کند.

 

ریشه‌ی گیاه باباآدم

این ریشه‌ی ترکه‌ای قهوه‌ای‌رنگ در اعماق زمین رشد می‌کند. این ریشه در زمین روبه پایین است و  انرژی جذب می‌کند. این انرژی از بخش پایینی بدن محافظت می‌کند، خصوصاً اجزای تولیدمثل و روده‌ها. گیاه باباآدم همچنین کبد را تمیز کرده و خون را تصفیه می‌کند، درنتیجه به تقویت سلامت و افزایش انرژی بدن کمک خواهد کرد.

 

دانه‌ی کدوتنبل

همه‌ی دانه‌ها سلامت دستگاه تولیدمثل زنان را تقویت کرده و به آن زندگی دوباره می‌دهند. دانه‌ی کدوتنبل خون را تمیز و قلیایی می‌کند. این دانه‌ها سرشار از روی هستند که پروستات مردان از آن تغذیه می‌کند.

 

ماهی سالمون

ازآنجایی‌که ماهی سالمون در جریان آب روبه بالا حرکت می‌کند مانند گیاه باباآدم دارای انرژی ذخیره‌شده در بدن خود است که به تغذیه و قدرت بدن کمک می‌کند. ماهی سالمون سرشار از روی است که برای قدرت بخشی به ارگان‌های تولیدمثل عالی است. همچنین حاوی اسیدهای چرب امگا3 می‌باشد که برای قلب و سیستم قلب و عروق مفید است و قلب را برای تجربه لذت و عشق باز می‌کند.

 

سبزیجات دریایی

سبزیجات دریایی که سرشار از مواد معدنی‌اند در دانش افزایش طول عمر به‌عنوان عامل قدرت مجرای اصلی بدن یعنی ستون فقرات استفاده می‌شوند. این کار اجازه می‌دهد انرژی آن میان مراکز اصلی انرژی یا چاکراها جریان یابد و سبب فعال شدن مرکز بدن می‌شود – یک روش غذایی ساده برای هماهنگ کردن اعضای تولیدمثل و تقویت قوای جنسی.

همچنین سبزیجات دریایی دارای ترکیبات خاصی هستند که سم‌ها را در بدن گرفته و آن‌ها را از بدن بیرون می‌کند. همچنین سبزی دریایی واکامه برای سلامت رحم عالی است و به تمیز کردن توده‌ی مواد لبنی از سیستم تولیدمثل کمک می‌کند. سبزیجات دریایی کمک می‌کنند رگ‌های خونی انعطاف‌پذیر مانده و سیستم قلب و عروق تقویت شود. این کار اجازه می‌دهد در حین رابطه‌ی جنسی عشق و محبت بیشتری در بدن شما جریان یابد.

 

دانه‌ی کنجد سیاه

دانه‌ی کنجد سیاه که دانه‌های دیگر کنجدها انرژی بیشتری دارد کمک می‌کند کلیه‌ها و سیستم تولیدمثل دوباره احیا شوند.

 


مطلب جالبی بود
اشتراک گذاری
چاپ این مطلب ( ۰ ) نظر / نظر بدهید
نظرات کاربران (۰ نظر )
نظر خود را در رابطه این مطلب بیان کنید
اسم شما : ایمیل شما :

برای تغییر کد امنیتی روی آن کلیک کنید

نظر شما درباره این مطلب :