نسترن پرسیده است :
تاریخ ارسال سوال : ۸ اسفند ۱۳۹۲
دیه
اگر کسی مرتکب قتل موجب قصاص شود و بمیرد آیا ولی دم می تواند تقاضای دیه نماید؟
برگشت پاسخ دهید
پاسخ های داده شده به این سوال:
  • ستایش پاسخ داده :
    تاریخ ارسال سوال : ۸ اسفند ۱۳۹۲

    طبق ماده 259 قانون مجازات اسلامی هر گاه کسی که مرتکب قتل موجب قصاص شود و بمیرد قصاص و دیه ساقط می گردد.

    پاسخ جالبی بود
< ۱ >