محمد علی پرسیده است :
تاریخ ارسال سوال : ۸ اسفند ۱۳۹۲
قصاص جرح
هر گاه در قصاص جرح رعایت تساوی ممکن نباشد چه اقدامی صورت میگیرد؟
برگشت پاسخ دهید
پاسخ های داده شده به این سوال:
  • رضا پاسخ داده :
    تاریخ ارسال سوال : ۸ اسفند ۱۳۹۲

    طبق ماده 277 قانون مجازات اسلامی در چنین مواردی باید دیه پرداخت گردد چه مقدار آن دیه شرعا معین باشد یا با حکم حاکم شرع معین گردد.

    پاسخ جالبی بود
< ۱ >